مشاوره و سفارش

پارچه نمدی ایرانی

پارچه نمدی ایرانی کیفیتی برتر دارد یا پارچه های نمدی ترک و وارداتی؟ آیا می دانید برای خرید فروش عمده و خرد انواع پارچه های نمدی ایرانی و وارداتی در بازار داخلی کشور، ساده ترین راه چه بوده؟ سایت های فروشنده و مراکز فروش مجازی گزینه مناسبی برای خرید است یا نه؟
در صنایع دستی، انواع پارچه نمدی نقش بسیار پررنگی دارند.
پارچه های نمدی ساده، پارچه های نمدی طرح دار و …، گونه های مختلفی از این منسوجات هستند که در بازار به راحتی قابل خریداری اند. در برخی از سایت های فروش پارچه، انواع پارچه نمدی ایرانی و خارجی با رنج قیمت متفاوت به فروش می رسند. خریدارانی که قصد خرید عمده پارچه نمدی را دارند، از طریق این سایت ها هم می توانند خرید نهایی خود را انجام داده و هم با انواع پارچه نمدی آشنا شوند.

پارچه شمعی پشت نقره ای

یکی از این مواد مقاوم در برابر نور آفتاب ، در تولید پارچه شمعی پشت نقره ای مورد استفاده قرار می گیرد. همین موضوع باعث شده این پارچه شمعی به گزینه بسیار مناسبی برای تولید آفتابگیرها تبدیل شود. البته انواع مختلفی از پارچه شمعی آفتابگیر تولید شده است. اما پارچه شمعی پشت نقره ای جایگاه ویژه ای در میان انواع پارچه شمعی آفتابگیر دارد. زیرا این پارچه بسیار سبک است. این سبک بودن باعث می شود بتوان از ان در بسیاری از آفتابگیرها استفاده نمود. برای مثال آفتابگیرهای ماشین به واسطه استفاده از یک پارچه سبک، به راحتی مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین با قیمت بسیار ارزانی می توان آن را تهیه کرد. به گونه ای که یکی از ارزان ترین پارچه های موجود در بازار به شمار می آید.

خرید و فروش پارچه ها بر اساس وزن

سهولت معامله بر اساس وزن، جنبه های دیگری هم دارد. برای ایضاح موضوع بهتر است نگاه متفاوتی داشته باشیم: پارچه ها از نخ تشکیل شده اند. غیر از منسوجات بی بافت. نخ از الیاف رسیده می شود. پارچه های بی بافت نیز مستقیماً از الیاف تبدیل به پارچه می شوند. حال باید به این نکته توجه کنیم که الیاف بر حسب وزن قابل معامله است. نخ هم همینطور است. بنابراین برای تولید کننده پارچه ممکن است راحت تر آن باشد که بر اساس وزن معامله کند. زیرا محاسبه قیمت تمام شده برایش آسان تر می شود.
پارچه حوله ای نوزاد

لیست کامل قیمت محصولات

[table id=1 /]
فرم مشاوره و سفارش

مدیر گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار

مرتضی عمادی فر

Call Now Buttonتماس بگیرید